Drewniane modele Artesania Latina

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych modeli hiszpańskiej firmy Artesania Latina.

Firma Artesania Latina została założona w roku 1970 i było to małe rodzinne przedsiębiorstwo, które produkowało modele w małym mieszkanku w Barcelonie. Wszystkie modele były ręcznie wykonywane, gdyż firma nie dysponowała żadnymi nowoczesnymi maszynami.

Na przestrzeni wielu lat zaszły duże zmiany i z małego rodzinnego przedsiębiorstwa, Artesania Latina stała się znaną w środowisku modelarskim firmą produkującą wysokiej jakości drewniane modele.

Obecnie Artesania Latina oferuje kilkanaście, różnych modeli żaglowców, statków, kutrów, szalup oraz jachtów. Oferta jest skierowana zarówno do początkujących modelarzy jak i do tych najbardziej wymagających, którzy już mają za sobą kilka zbudowanych modeli. Oprócz modeli są dostępne wszystkie niezbędne części i dodatki.

Jeśli interesuje Państwa oferta modeli Artesania Latina zapraszamy do jednego ze sklepów, które z nami współpracują.

Drewniane modele Artesania Latina
Share
Tagged on: