Vallejo Water, Stone and Earth – Masy modelarskie

Vallejo Water, Stone and Earth to specjalna seria produktów, które pozwolą Ci na stworzenie realistycznie wyglądających krajobrazów. Rzeki, jeziora, wodospady i lodowce na Twojej makiecie będą wyglądały jak prawdziwe.

Masy modelarskie Vallejo Water, Stone and Earth są masami akrylowymi na bazie wody. Nie są szkodliwe dla środowiska. Mogą być używane przez osoby powyżej 14 roku życia.

Still Water: 26230

Tworzy całkowicie gładką i dobrze odbijającą światło powierzchnię. Może być wylewana bezpośrednio z butelki i dopasuje się do powierzchni. Przy głębokiej wodzie masę można wylewać warstwami po około 1-2 mm grubości. Po zastygnięciu można ją oderwać od powierzchni i przyciąć do odpowiedniego kształtu. Przeznaczona do modelowania oczek wodnych, jezior i wszelkiego rodzaju zbiorników wodnych ze stojącą wodą. Opakowanie: Butelka 200 ml.

Transparent Water: 26201

Biały żel, który po wyschnięciu staje się przezroczysty. Doskonały do tworzenia płytkiej, przezroczystej wody, np. strumyków. Transparent Water można mieszać z farbami, np. Model Air lub Game Air. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Mediterranean Blue: 26202

Niebieski żel w kolorze Morza Śródziemnego. Masę można mieszać z farbami, np. Model Air lub Game Air.
Opakowanie: Słoik 200 ml.

Pacific Blue: 26203

Niebieski żel w kolorze Pacyfiku. Masę można mieszać z farbami, np. Model Air lub Game Air.
Opakowanie: Słoik 200 ml.

Atlantic Blue: 26204

Niebieski żel w kolorze Atlantyku. Masę można mieszać z farbami, np. Model Air lub Game Air.
Opakowanie: Słoik 200 ml.

Foam & Snow: 26231

Gęsta emulsja umożliwiająca wykonanie np. piany na morskich falach lub też śniegu na gałęziach drzew. Można nakładać bezpośrednio z butelki lub też przy użyciu pędzla lub szpachelki. Opakowanie: Butelka 32 ml.

Light Diorama Paste: 26185

Akrylowa pasta z dodatkami, które sprawiają, że jest mocna a zarazem lekka. Dobrze się rozprowadza, po wyschnięciu jest wodoodporna. Ma gładką fakturę i jest dobrze kryjąca. Opakowanie: Słoik 200 ml.

White Stucco: 26210

Półpłynny, biały, drobnoziarnisty podkład. Może być nakładany za pomocą pędzla, wałka lub szpachelki. Przed wyschnięciem można go modelować i nadawać odpowiedni kształt. Opakowanie: Słoik 200 ml.

White Stone: 26211

Pasta wykonana ze sproszkowanego marmuru i tlenku tytanu. Po zastygnięciu tworzy białą, kamienną i nieprzezroczystą powierzchnię, która może być rzeźbiona i szlifowana. Pasta powinna być nakładana warstwami. Idealnie nadaje się jako imitacja marmuru. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Fine White Pumice: 26212

Biała pasta o drobnoziarnistej fakturze pumeksu. Doskonała do tworzenia surowych, porowatych powierzchni. Jeśli chcesz uzyskać bardziej sprężystą powierzchnię możesz wymieszać masę z podkładem żelowym (26535). Przed nałożeniem kolejnej warstwy odczekaj aż poprzednia warstwa wyschnie. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Rough Grey Pumice: 26213

Biała pasta o drobnoziarnistej fakturze pumeksu. Doskonała do tworzenia surowych, porowatych powierzchni. Jeśli chcesz uzyskać bardziej sprężystą powierzchnię możesz wymieszać masę z podkładem żelowym (26535). Przed nałożeniem kolejnej warstwy odczekaj aż poprzednia warstwa wyschnie. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Matt Gel Base: 26216

Półprzezroczysty żel, który po wyschnięciu gęstnieje i twardnieje. Bardzo przydatny przy tworzeniu dioram. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Extra Heavy Gel: 26535

Mocny, akrylowy żel o dużej lepkości. Po wyschnięciu jest przezroczysty i błyszczący. Można go mieszać z farbami akrylowymi. Jest idealny jako baza do dioram. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Sandy Paste: 26215

Pasta o fakturze piasku przy pomocy, której możesz wykonać np. piaszczyste plaże lub wydmy. Pasta jest bardziej płynna i mniej gęsta niż pozostałe pasty. Po wymieszaniu z podkładem żelowym daje się jeszcze lepiej rozprowadzać. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Desert Sand: 26217

Masa w kolorze żółtego piasku. Idealna do budowy plaży lub pustyni. Jest lepka i łatwa w aplikacji. Po wyschnięciu staje się twarda i zachowuje kształt. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Red Oxid Paste: 26589

Lepka, czerwona pasta o piaszczystej fakturze. Można jej użyć jako imitacji rdzy. Dobrze się rozprowadza i może być mieszana z pozostałymi masami i farbami Vallejo. Po wyschnięciu pasta twardnieje i może być zmywana wodą. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Brown Earth: 26219

Ciemna, akrylowa pasta o średniej lepkości. Łatwa do modelowania. Przydatna podczas tworzenia zimowych dioram. Dobrze się sprawdza też przy imitacji błota, piasku ale też uszkodzeń po pożarach. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Dark Earth: 26218

Ciemna, akrylowa pasta o dużej lepkości. Łatwa do modelowania. Przydatna podczas tworzenia zimowych dioram. Dobrze się sprawdza też przy imitacji błota, piasku ale też uszkodzeń po pożarach. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Black Lava (Asphalt): 26214

Czarna, piaszczysta pasta. Jest to mieszanka sproszkowanego kamienia, żywic i pigmentów. Doskonale imituje lawę wulkaniczną lub asfalt. Dobrze się też nadaje do wykonania pogorzeliska. Może być modelowana i mieszana z podkładem żelowym lub farbami akrylowymi. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Mica Flake Gel: 26579

Żel z naturalną miką. Po wyschnięciu jest szary ze srebrnymi przebłyskami. Opakowanie: Słoik 200 ml.

Vallejo Water, Stone and Earth – Masy modelarskie
Share
Tagged on: